O Babetě

BABETA je obchodní značka společnosti Kovandovi s.r.o., vlastnící malou továrnu, která vedle výrobků pod značkou BON BON, vyrábí a distribuuje gastronomické dekorace a speciality, určené pro domácí i profesionální pečení a zdobení. Ať už jde o aromata a barviva, kandované ovoce, barevné marcipány, fondánovou a také cukrovou potahovací hmotu, pestrou paletu cukrového a čokoládového zdobení, dekorace z marcipánu, špičkové náplně a směsi na pečení, potahové hmoty, želatinu,speciální balené cukrovinky, ale také vynikající a kvalitní kakao, které patří k nejlépe hodnoceným na našem trhu.

 

Jsme připraveni vyhovět Vašemu specifickému přání a poptávce. Máme ty nejšikovnější cukráře a poradíme si se zakázkami na míru.

Většina práce je u nás ruční, samozřejmě za pomoci řady strojů.

Kovandovi s.r.o. je malým podnikem a jehož hlavními činnostmi jsou výroba potravinářských výrobků a maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách. Konkrétně jde o výrobu a distribuci výrobků pro domácí i profesionální pečení a o výrobu a prodej čokolády a marcipánu. Společnost přichází na trh s kvalitními a originálními výrobky, které dobře reprezentují firmu na domácím i zahraničním trhu. Větší část výroby je prováděna ručně bez pomoci strojů a mnohdy se inspiruje staročeskými recepty.

 

Zabýváme se výrobou a distribucí výrobků pro domácí i profesionální pečení.

S našimi výrobky ocení vaši hosté výbornou chuť i vzhled vašich cukrářských výrobků.
Budou stejně dobré, ale teď už nemusíte omezovat svou fantazii na výbornou chuť, můžete si pohrávat i s jejich vzhledem.

 

Zpět do obchodu